Modernizace Mánesovky v jihočeské metropoli vstoupí do další fáze


Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 392

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 394

Warning: Attempt to read property "post_title" on null in /data/web/virtuals/3737/virtual/www/wp-content/themes/mh-magazine/includes/mh-custom-functions.php on line 394

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Rekonstrukce Mánesovy ulice znepříjemňuje řidičům již několik měsíců průjezd krajskou metropolí. Ti tak musí složitě přemýšlet, jak se zdárně dostanou do cíle. Navíc mnohdy je čeká kvůli objížďkám i zdržení.

Od příštího pondělí, tedy 15. července 2019, přechází modernizace Mánesovky do další fáze. Uzavřena tak zůstane komunikace v ulici Vrchlického nábřeží. Ta bude mimo provoz až do 15. října 2019.

Dojde zde k rekonstrukci vodovodu a kanalizace, a nového povrchu se samozřejmě dočká jak vozovka, tak i chodníky v této lokalitě. Objízdná trasa po dobu uzavírky není stanovena.

Modernizace Mánesovy ulice v Českých Budějovicích uzavře Vrchlického nábřeží (zdroj c-budejovice.cz)