Policisté načapali za volantem opilého řidiče! Neuvěříte, kolik nadýchal

Foto ilustrační: Tomáš Branda

VELKÉ HERALTICE – Policisté z Velkých Heraltic čapli při silniční kontrole lumpa pod vlivem alkoholu. Nejenže byl řidič opilý, ale navíc neměl řidičský průkaz!

Šoféra hlídka policistů zastavila okolo jedné hodiny ráno v neděli 26. května. Zjistila, že v autě Škoda sedí sedmačtyřicetiletý muž z Opavska. Z Tábora jel do Velkých Heraltic, následně do Holasovice-Zadky a směřoval až do obce Loděnice. Za volant usedl i přesto, že před jízdou pil. Policisté proto u něj provedli zkoušku na alkohol a naměřili mu neuvěřitelných 2,6 promile v dechu. „Na žádost policistů se podrobil  odběru krve a zakázali mu řízení všech motorových vozidel až do dalšího rozhodnutí a opatření,“ sdělil mluvčí policie René Černohorský. Případem se nadále zabývají policisté z Velkých Heraltic a opavští kriminalisté.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.