Lunetici již ZÍTRA v Kolíně!

Kolín – Skupina Lunetic slaví comeback!  Se svými koncerty pod názvem Lunetic tour 2018 objíždějí celou republiku. A i když jejich návrat vzbuzoval jisté pochybnosti, dnes už můžeme přiznat, že i po 20 letech mají u svého publika úspěch. Možná i proto, že vystupují v úplné původní sestavě! Jejich fanynky na ně zkrátka ani za dvacet let nezapomněly.

Čtveřice kluků, která si ze dne na den podmanila celou tehdejší hudební scénu se teprve nedávno, po několika letech, znovu ocitla na pódiu v plné sestavě. Vašek Jelínek (39), Aleš Lehký (38) a David Škach (41) se nechali přesvědčit průšvihářem Martinem Kociánem (42) a dali mu poslední šanci. Díky tomu slaví dvacet let ve velkém stylu. I když možná už ne tak bujaře jako ve svých začátcích.

“Byly to ve zkratce 3 roky velkého mejdanu, slávy a koncertování,” shodují se při vzpomínce na své začátky.  Úspěch jim ale překazily osobní neshody a kluci se rozpadli. V dalších letech bylo pár pokusů o návrat, vydali i CD a DVD Lunetic best of a proběhla i série několika koncertů v původní čtyřčlenné sestavě s živými muzikanty. Bohužel, Martin Kocián, který si život komplikoval různými závislostmi a následně pády až na dno, nebyl v té době na definitivní návrat na scénu ještě připraven. Nyní je naštěstí vše jinak. Martin šel do sebe a kluci z kapely mu dokázali odpustit a dát poslední šanci.

Na koncertech dokazují, že  nic ze své původní energie neztratili. Poprvé po sedmi letech tak čtveřice, dnes už chlapů, opět vyprodává sály. Zítra navštíví své fanoušky v Kolíně. Ti si mohou vybrat  extra pocket od 18 hod za 700,-Kč nebo zaplatí pouhých 400,-Kč s tím, že vstup bude o hodinu později. Tak neváhejte a vyražte na prima večer!