Keltové oslaví slavnost Samhain. Večer pak Walda Gang s Alkeholem odehrají společný koncert

BEROUNSKO – Již popatnácté se na zámku Nižbor bude 20. října 2018 v pravé poledne konat keltská slavnost Samhain, která se podobá české Památce zesnulých. Pro děti bude přichystaná archeologická dílna a dospělí si přijdou na své díky bohatému kulturnímu programu v podání Keltů z Vousova kmene, tanečnímu vystoupení skupiny Gall-Tír a již tradiční ohňové show. K tanci i poslechu bude hrát živá keltská hudba v podání kapel Dick O’Brass, Kelteens a Coventina. V rámci oslav si navíc mohou návštěvníci prohlédnout novou podobu stálé expozice o Keltech. Vstupné vás na tuto jedinečnou akci vyjde na 100,- Kč za dospělého a 50,- Kč za dítě.

Kapely Alkehol a Walda Gang se vydaly na společné podzimní turné, v jehož rámci navštíví i město Hořovice. Slavní čeští rockeři odehrají společný koncert 20. října 2018 od 20.30 h. ve Společenském domě Hořovice.  Vstupné na akci činí 360,- Kč.

Pokud jste nadšenými jogíny a jogínkami, neměli byste si nechat ujít Jógový festival, který se koná 20. října 2018 od 8.45 h. do 19.15 h. v berounské sokolovně. Festival nabízí různé druhy jógy, meditace, workshopy a vystoupení skupiny Yogabelly, která ve svých choreografiích propojuje prvky jógy s tancem. Celodenní vstupné pořídíte za 470,- Kč, půldenní za 320,- Kč.