Lišák Fox chystá překvapení aneb Tříkrálová akce na Lipně

LIPNO NAD VLTAVOU – Pokud máte rádi zimní radovánky společně s dětmi a ještě byste je rádi zdokonalili v lyžování, tento víkend je pro vás jako stvořený. Maskot lyžařského areálu na Lipně lišák Fox si totiž pro všechny ratolesti připravil překvapení.

V sobotu 5. ledna je zde totiž naplánovaná akce Tři králové ve Skiareálu Lipno. Začátek je v 12:00 hodin a můžete se těšit na opravdu bohatý program. Ten začne výtvarnou dílničkou v salónku Chaty Lanovka. Děti si zde budou moci vymalovat tematické omalovánky, anebo si Tři krále rovnou vytvořit. Animační programy pak budou probíhat na lyžařském výukovém hřišti Fox park. To je vybaveno pojízdnými koberci a výukovými pomůckami pro nejmenší lyžaře.

„Podmínky pro lyžování jsou nyní na Lipně ideální,“ lákají provozovatelé lyžařského areálu. Je v provozu více než pět kilometrů tratí, na nichž leží až 60 centimetrů sněhu. „Díky teplotám pod nulou můžeme intenzivně zasněžovat. Na víkend zprovozníme sjezdovku Školní směrem k jezeru a následovat pak budou další tratě a také skicrossová dráha a snowpark,“ slibují.

Zdroj fotografie FB Skiareálu Lipno