The Dire Straits Experience míří na jih. Co vy, přidáte se?

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Rockoví nadšenci jistě v těchto dnech jásají radostí, na jih Čech totiž míří Dire Straits, nebo spíš pokračovatelé této slavné kapely. Už jen tři dny tak máte možnost si zakoupit vstupenky na tento velmi úspěšný britský projekt The Dire Straits Experience.

Po roce se opět vrací do České republiky, aby kromě pražské Lucerny a Kulturního centra Aldis v Hradci Králové zavítali poprvé i do Českých Budějovic. Ve středu 20. února 2019 v 20:00 hodin tak na Výstavišti, konkrétně v Pavilonu T1, zazní hity jako například Sultans of Swing, Brothers In Arms, Money for nothing nebo zasněná Private Investigations.

Frontmanem kapely je Knopflerovi stylově velmi podobný kytarista a zpěvák Terence Rais. A v sestavě působí i držitel ceny Grammy Chris White, hrající na saxofon, flétnu a perkuse, který spolupracoval s Dire Straits Marka Knopflera v druhé polovině 80. let.

Pokud tedy ještě nemáte vstupenky na tento koncert, nevěšte hlavu, jsou stále k dispozici (zde). Více informací o projektu i s fotografiemi a videi naleznete zde.

Zdroj fotografie FB The Dire Straits Experience