Chodkyni nezachránily ani reflexní prvky, řidič ji srazil a ujel!

PŘÍBRAM – Dnes brzy ráno se stala vážná dopravní nehoda na křižovatce mezi Příbramí a Pičínem, při níž srazil řidič osobního vozu chodkyni, i přesto, že žena na sobě měla výstražné prvky. Ženu tedy musel vidět, pokud se tedy věnoval řízení a nebyl něčím omámen. Bezohledný řidič z místa nehody ujel a těžce zraněnou šestatřicetiletou ženu nechal ležet na místě! 

Podle dostupných informací se jednalo o osobní vůz značky Peugeot 307, tmavé barvy. “Ve směru z Příbrami na Pičín došlo k dopravní nehodě, kdy řidič osobního vozidla značky Peugeot 307 černé barvy srazil chodkyni a z místa nehody ujel. Žena byla v kritickém stavu letecky přepravena do jedné z pražských nemocnic,” informovala policejní mluvčí Michaela Nováková. Chodkyně byla vybavena reflexními prvky, takže vše ukazuje na chybu řidiče. 

“Žena utrpěla vážná mnohočetná poranění,” uvedla mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerová. Zraněnou po zajištění na místě a napojení na umělou plicní ventilaci přepravil vrtulník záchranářů do pražské nemocnice ve Střešovicích. Policie prosí případné svědky, aby pomohli objasnit tuto nehodu a kontaktovali jakékoliv oddělení Policie ČR, nebo zavolali na linku 158.