„Žluťásci“ zavítají i do jihočeské metropole

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Jistě téměř každý z nás zná ty žluté trabanty, které cestují světem křížem krážem. Pokud se rádi dozvíte něco zajímavého z jejich cest, neváhejte, protože už zbývá jen několik málo vstupenek na jejich zítřejší přednášku v jihočeské metropoli.

Trabantem tam a zase zpátky… Dan Přibáň vás vtáhne svým poutavým vyprávěním do jejich cesty z Indie přes Banskou Bystrici do Prahy. Tato přednáška se uskuteční 12. března 2019 od 19:00 v DK Metropol v Českých Budějovicích.

„Pojďte si poslechnout, jak jsme vyrazili z jihu Indie až na její sever mezi pohřební hranice magického Váránasí, do Nepálu a podhůří Himaláje, pro výškový rekord dvoutaktního auta. A pak čím níž, tím hůř, přes průsmyky plné sněhu, vody a kamenů do mystického malého Tibetu v Ladaku a na hranice Pákistánu – země se špatnou pověstí, která ukázala, že nic není tak zlé, jak to vypadá v televizi, zatímco Čína vypadala mnohem hůř, než vypadá v televizi,“ láká na vyprávění z dobrodružných cest Dan Přibáň.

Ten také popisuje, že si při svých cestách často sáhli na dno i vyřešili neřešitelné problémy. Pokud se chcete dozvědět víc, neotálejte, vstupenek ubývá. Těší se na vás: „Dva trabanti, maluch a jawa, Češi. Slováci a možná přijde i jeden šílený Polák! Přijďte i vy, stojí to za to!“ Tak charakterizuje výpravu její „náčelník“.

Zdroj fotografie tamazpet.transtrabant.cz/ foto Vojtěch Duchoslav