V Domažlicích to žije! Písně Queenů tu uslyšíte live.

Zdroj: Zdeněk Mlnařík, queentribute.cz

DOMAŽLICE – Chodská metropole se může pyšnit! Není to tak dlouho, co byl svět vtažen do chytlavých riffů skupiny Queen díky oscarovému hitu Bohemian Rhapsody, a teď je uslyšíte na živo.

Skvělou hudební show zažijete díky skupině Pilsen Queen tribute band, který využívá nepřehlédnutelného potenciálu talentovaného zpěváka Filipa Nováčka. Ten je již od dětství zapáleným fanouškem a interpretem písní skupiny Queen, takže máte pocit, že slyšíte a vidíte legendárního Freddieho Mercuryho právě před sebou. Kapela má za sebou úspěšná vystoupení ne jen v Česku a Slovensku, ale dosáhla mimořádných ohlasů v německy mluvících zemích. K dalším skvělým počinům těchto hudebníků patří jejich dech beroucí vystoupení v Klatovském divadle na fenomenálním představení „A night at the opera“ společně s velkým orchestrem, z něhož vzešlo DVD. Jsou pravidelnými vítanými účastníky velkých zahraničních festivalů, jako jsou německý Giants of cover festival, Rock am See festival, rakouský Cover me Festival, nebo švýcarský Rock am Bärg a další.

Nyní máte jedinečnou příležitost si je poslechnout i vy, a to v sobotu 23. března od dvaceti hodin ve velkém sále MKS Domažlice.