Noční nehoda na Jihlavsku za sebou nechala dva mrtvé

JIHLAVA – Tragické následky za sebou nechala noční nehoda na hlavním tahu z Jihlavy na Želetavu. Mezi obcemi Čížov a Vílanec se srazila dvě osobní auta, když pětadvacetiletý řidič Audi RS 3 přejel do protisměru a čelně se potkal se Škodovou Felicií. Oba muži, kteří ve Felicii cestovali, jsou mrtví. Škoda na autech je téměř 800 tisíc.

Nehoda se stala v noci na sobotu na silnici 38. „Pětadvacetiletý řidič osobního motorového vozidla Audi RS 3 jedoucí ve směru jízdy od obce Čížov k obci Vílanec v levotočivé zatáčce přejel do protisměrného jízdního pruhu, kde došlo k čelnímu střetu s osobním motorovým vozidlem Škoda Felicia, jehož řidič jel v opačném směru jízdy,“ informovala krajská policejní mluvčí Dana Čírtková s tím, že v osobním vozidle Škoda Felicia zemřel třiapadesátiletý řidič a jeho čtyřiadvacetiletý spolujezdec.

Řidiče Audi, který jel v autě sám, převezli záchranáři do jihlavské nemocnice. Podle policie byl 25letý šofér střízlivý. „Další okolnosti této tragické dopravní nehody jsou předmětem šetření,“ dodala Dana Čírtková.

Foto: Policie ČR