Sebral zapomenuté peníze v bankomatu. Poznáváte muže na fotografii?

Podezřelý byl zachycený průmyslovou kamerou. Foto: Policie ČR

KLADENSKO – Policie stále hledá neznámého muže, který využil nepozornosti osmadvacetileté ženy z Kladna a z bankomatu vybral zapomenutou hotovost.

Peníze byly během deseti minut pryč

K události došlo 22. března 2019 před desátou hodinou dopolední u bankomatu v Kladně na náměstí Jana Masaryka. Žena si zde vyzvedla finanční hotovost 8.800,- Kč. Peníze však v bankomatu zapomněla. Když si při placení v obchodě zhruba po deseti minutách uvědomila, že peníze nechala v bankomatu, vrátila se na místo, ale už byly pryč.

Policie zná podobu muže z průmyslové kamery

Následným policejním šetřením se podařilo zjistit na záznamovém zařízení, které je instalováno u bankomatů, podobu muže, který finanční hotovost z bankomatu sebral. Aby se podařilo podezřelého vypátrat a dopadnout, přivítala by vyšetřovatelka případu poznatky, které by vedly k jeho odhalení. Případ je prošetřován jako přečin zatajení věci a pachateli hrozí až jeden rok za mřížemi.

Pomozte vypátrat

Jakékoliv informace k jeho osobě je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno – město nebo kontaktovat policisty na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.