Sporujete? Sdělte městu svůj názor!

OTROKOVICE – Město žádá své občany o pomoc s vypracování Dlouhodobého plánu rozvoje sportu města. Aby vyhovoval co největšímu počtu obyvatel, vytvořilo jednoduchý dotazník, jehož vyplněním mohou sami lidé určit směr dalšího vývoje. „Věříme, že se nám společně podaří vytvořit plán, při jehož postupné realizaci v následujících letech budeme zdravější, budeme rádi aktivně sportovat a také se bavit výkony našich klubů, týmů a sportovců,“ sdělila Barbora Šopíková, vedoucí odboru školství a kultury, který se na zpracování plánu podílí.

Dotazník je zcela anonymní, ale pokud budou mít lidé zájem o zpětnou vazbu od zpracovatelů, mohou na závěr vložit svou emailovou adresu. Otázky se týkají nejen jednotlivých sportovišť, ale i stavu a rozšiřování cyklostezek.

Svůj názor můžete vyjádřit na webových stránkách města Otrokovice. Případně je možné vyplnit novinový dotazník ze stránek ON, který vložíte do boxů na určených místech, kterými je TIC BESEDA, Městský úřad Otrokovice, supermarket Albert na Trávníkách, mateřská školka v Kvítkovicích a restaurace MAXIMA. Odpovědi bude město shromažďovat do dvacátého května.