Do Sušice zavítá populární Partička

SUŠICE – Znáte je z televize, kde si již řadu let získávají vaši přízeň. Ti, kdo jejich pořad sledují, ví, že jejich show spočívá výhradně na improvizaci čtyř herců při různých hrách, kde mnohdy dochází k nečekanému vyústění a břitkému humoru.

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Michal Novotný, Dano Dangl a Marián Čurko jsou hlavní protagonisté improvizační show Partička, známé především díky komerční televizi Prima. Pravdou je, že pořad měla původně vysílat konkurenční televizní stanice Nova, kde tou dobou Suchánek s Genzerem účinkovali v zábavné relaci Mr. GS. TV Nova však náhle odsunula natáčení nového pořadu o půl roku a herci se proto rozhodli jednat právě s Primou.

Začalo se vysílat 18. března 2011, ale pořad měl tak bídnou sledovanost, že po druhém díle byla Partička pozastavena. Obrovský divácký zájem o Partičku pravděpodobně nastal díky prezentaci na sociálních sítích, zejména na Facebooku.

Richard Genzer slíbil, že když jejich facebooková stránka získá 100 tisíc fanoušků, zatančí u tyče jen v tangách. Stotisící fanoušek se na profil Partičky připojil na podzim roku 2011. Genzer svůj slib splnil a zatančil u tyče v Celetné ulici. Dvousettisící fanoušek Partičky se na Facebooku přihlásil 20. února 2012.

Nenapodobitelné představení se koná v pondělí 13. května v 17:30 a 20:00 v Sokolovně Sušice.

Zdroj: facebook.com/poradparticka