Vojta Dyk & B-Side band budou koncertovat na žďárském zámku

V METRO MUSIC BARU vystoupil Vojtěch Dyk & B-Side band se speciálními hosty Ondřejem G. Brzobohatým a Ondřejem Rumlem. Foto: www.vojtechdyktour.cz/Gallery

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Hlavní hudební událost letošního roku na Zámku Žďár nad Sázavou je za dveřmi. Pořádná dávka charismatického zpěvu a skvělé hudby zazní na zámeckém Pivovarském nádvoří ve čtvrtek 20. června od 20.00 hodin.

Tento koncert pod širým nebem je jedním z mála letošních vystoupení Vojty Dyka s osmnáctičlenným big bandem pod vedením Josefa Buchty za zády. Informace a vstupenky na www.zamekzdar.cz.

B Side Band založil na jaře roku 2006 trumpetista a band leader Josef Buchta. Je sestaven z 18 špičkových instrumentalistů a během svého postupného vzestupu si vytvořil silnou tradici a pevnou základnu příznivců. Repertoár kapely je podřízen především snaze vytvořit moderní a barevný bigbandový zvuk, vtáhnout posluchače do děje energií a efektními aranžmá. V současné době je jedním z nejvyhledávanějších hudebních těles svého žánru a začíná rozšiřovat svoje pole působnosti na zahraniční pódia.