Léto plné zábavy v Královském pivovaru Krušovice

KRUŠOVICE – Královský pivovar Krušovice otevírá své brány a vzkazuje všem příznivcům: přijďte k nám na návštěvu a královsky se bavte! Poprvé ve své historii tak láká na program po celé léto včetně promítání filmů. Vyvrcholením celé sezony se stanou tradiční Slavnosti piva Krušovice.

První pozvání platí už na pátek 14. června. V pivovaru se chystá slavnost u příležitosti otevření pivovarského nádvoří, které prošlo důkladnou rekonstrukcí, a také nového muzea. V 17:00 a 18:00 hodin pořadatelé naplánovali exkurze do pivovaru zdarma pro všechny obyvatele Krušovic, od 19:00, 19:30, 20:00 a 20:30 hodin následují prohlídky pro širokou veřejnost. Návštěvníci se dále mohou těšit na koncert kapely BrassBand (19:00 – 21:00 hodin). Největší vytrvalci si v letním kině od 21:30 hodin užijí legendární film Postřižiny.

Další film se bude promítat ve středu 17. července opět od 21:30 hodin. Nejen fandům skupiny Queen je určen „trhák“ letošního roku, film inspirovaný osudy Freddie Mercuryho a ostatních členů kapely s názvem Bohemian Rhapsody. Začátek je v 21:30 hodin.

O pár dnů později, v sobotu 20. července, se všichni zájemci mohou přijít pobavit na koncert místních kapel.

Ve znamení filmu budou prázdniny pokračovat i v srpnu. Tentokrát se diváci mohou pro změnu těšit na český, ale rovněž veleúspěšný film. Ve středu 14. srpna letní kino nabídne Ženy v běhu.

Letní pivovarnickou sezonu symbolicky uzavřou Slavnosti piva Krušovice. Kromě královského piva a dobrého jídla letos své fanoušky přijede potěšit skupina Tři sestry a další interpreti. Slavnosti se letos konají 14. září a jako každoročně bude jezdit kyvadlová doprava.

Všechny výše uvedené akce jsou pro návštěvníky zdarma. Na místě se bude čepovat pivo za královské ceny, a to veškeré značky, které se v pivovaru vaří: Desítka, Mušketýr 11, Dvanáctka, nefiltrovaný ležák, černé a pšeničné pivo.