Holešovská regata se blíží. Kterým ulicím se vyhnout a kde zaparkovat?

Ilustrační foto

KROMĚŘÍŽSKO – Rodinný festival Holešovská regata i letos přiláká davy návštěvníků. Pro jeho plynulý průběh, zajištění bezpečnosti diváků i obyvatel a zamezení kolapsu dopravy museli pořadatelé ve spolupráci s Policií ČR provést některá omezení. Uzavírky začnou tento pátek ve tři odpoledne a potrvají až do šesti hodin ráno v neděli.

Zcela uzavřeny budou ulice Zámecká, Partyzánská, náměstí F. X. Richtera a Bezručova. Zámeckou povede vstup pouze pro pěší k pokladnám a hlavnímu vstupu do areálu. Bezručova bude uzavřena a vyhrazena pro parkování diváků. Vjet do ní můžete pouze ve směru od centra města, naopak od Bystřice pod Hostýnem se uzavře úplně. Řidiči nevjedou ani na náměstí F. X. Richtera. Ulice Partyzánská bude částečně sloužit k parkování a projet tudy můžete pouze jednosměrně od ulice Pivovarská směrem na Bystřici. Motoristé mohou také využít objízdnou trasu po obchvatu Holešova a ulicích Osvobození a Masarykova.

Pro návštěvníky pořadatelé připravili záchytné parkovací plochy po nájezdu z ulice Pivovarská, a to u ulice Partyzánská, v blízkosti holešovského koupaliště a také přilehlého parku. Vjezd vozidel zde bude řízen pořadateli. Po naplnění dostupných míst se začnou auta přesměrovávat na veřejné parkovací plochy v širším okolí Holešova.