První stezka korunami stromů v Čechách slaví narozeniny

Stezka korunami stromů Lipno (zdroj pixabay.com)

LIPNO NAD VLTAVOU – Historicky vůbec první v České republice otevřená Stezka korunami stromů na Lipně slaví tento víkend narozeniny. Její dřevěný chodník měří 675 metrů a vine se až na vrchol 40metrové vyhlídkové věže. Pro všechny, kteří je chtějí oslavit „spolu s ní“, je připraven bohatý program. Na své si určitě přijdou nejen děti, ale i dospělí. A že nevíte, kolikáté narozeniny to jsou?

Stezka korunami stromů letos oslaví již sedmé narozeniny. Vše vypukne v sobotu 20. července 2019 v 11:00 hodin. Chybět nebude youtuberka a muserka Mína, zpěvák Martin Maxa nebo kejklíř Půpa. „Jedním z vrcholů oslav bude krájení dortu Mínou, a to přesně v 13:30 hodin. Následovat bude vystoupení Martina Maxy,“ lákají na narozeninovou party organizátoři.

Pokud neznáte Mínu, pak vězte, že je jednou z nejpopulárnějších českých youtuberek a řadí se do skupiny takzvaných muserů. Sledovanost jejích klipů na YouTube se pohybuje v milionových číslech. Martina Maxu jistě představovat není třeba. „Na Lipně zazpívá své nejznámější hity, jako jsou C´est la vie, Ráno v ulicích, Zimostráz a další,“ říkají organizátoři.

Program:
– 11:00 kejklíř Půpa
– 11:30 Martin Maxa
– 12:00 Fakír a kouzelník Petr Braun
– 12:30 Pohádka Lišáka Foxe
– 13:00 Kejklíř Půpa
– 13:30 krájení narozeninového dortu s nejznámější českou youtuberkou Mínou
– 14:30 Martin Maxa
– 15:00 Fakír a kouzelník Petr Braun
– 15:30 kejklíř Půpa