Policisté hledají svědky úterní nehody v Třebíči

Ilustrační foto

TŘEBÍČ – Pohybovali jste se v úterý 23. července kolem 17.30 hodin v Třebíči po ulici Zdislavina? Pak můžete pomoci policii s objasněním nehody.

Zatím neznámá řidička, s doposud nedefinovaným autem, projížděla po ulici Zdislavina směrem k ulici Cyrilometodějská. Podle policie se nechovala příliš ohleduplně, ohrozila chodkyni, která přecházela mimo vyznačený přechod pro chodce ve směru chůze od ulice Cyrilometodějská směrem k ulici Tkalcovská, a došlo ke střetu.
„Chodkyně se lehce zranila, po domluvě s řidičkou na místě ošetření odmítla. Nicméně vyhledala ošetření později v třebíčské nemocnici a dodatečně dopravní nehodu nahlásila,“ informovala krajská policejní mluvčí Dana Čírtková s tím, že policisté se v rámci prověřování okolností dopravní nehody obracejí touto cestou na případné svědky, kteří viděli její průběh a mohli by poskytnout svědectví. Případně pak na samotnou řidičku, která měla účast na dopravní nehodě.

Pokud máte k nehodě jakékoliv informace, obraťte se na linku tísňového volání 158, případě přímo na Dopravní inspektorát Třebíč, tel.: 974 277 251, případně na e-mail: vladimir.ruzicka@pcr.cz.