Auto se dvěma pasažéry skončilo ve zdi domu

LIBERECKÝ KRAJ – Hasiči dnes zasahovali u řady dopravních nehod, ke kterým došlo na území Libereckého kraje.

Před 14. hodinou došlo k vážné dopravní nehodě v části obce Záskalí, kde naboural osobní automobil se dvěma pasažéry do obytného domu. Hasiči zajistili místo události, provedli protipožární opatření a usměrňovali dopravu po celou dobu zásahu. Dvě osoby z osobního automobilu byly předány zdravotnické záchranné službě. V době nárazu se v domě naštěstí nikdo nenacházel. Místo zásahu bylo poté předáno policii.

Druhá vážná dopravní nehoda se stala v Harrachově před půl čtvrtou odpoledne. Došlo tu ke srážce čtyřkolky s osobním automobilem. Nehoda si vyžádala jednu zraněnou osobu, kterou za spolupráce zdravotníků zasahující hasiči z Tanvaldu naložili do sanitního vozu.

K další dopravní nehodě, tentokrát osobního automobilu s motocyklistou, došlo v obci Nová Ves nad Popelkou. Ani tato událost se bohužel neobešla bez zranění. Hasiči ze Semil na místě poskytli motorkáři předlékařskou pomoc a po příjezdu zdravotníků ho naložili ho sanitky. Po celou dobu zásahu byla komunikace neprůjezdná.

Krátce po 16. hodině došlo v Jablonci nad Nisou ke střetu osobního automobilu s motocyklem. I tato událost si vyžádala jednu zraněnou osobu, která byla s pomocí hasičů předána zdravotnické záchranné službě. Jablonečtí hasiči zajistili místo zásahu, komunikace byla po nezbytně nutnou dobu uzavřená.

Foto: Hasiči LBC kraje, Zdenka Štrauchová