Triatlonisté omezí dopravu v Praze

Zdroj: DP Praha

PRAHA – V souvislosti s triatlonovým závodem v ulicích Prahy, dochází k dopravním omezením. Až do sobotní půlnoci.

Jak uvedla pražská policie, dopravní omezení se budou týkat zejména oblasti okolo Mostu Legií. „Od časných ranních hodin v sobotu, mohou občané počítat s omezením provozu na parkovišti v ulici Vítězná, na ulici Zborovská mezi ulicemi Vodní a Vítěznou, a také na Střeleckém ostrově,“ uvedla policejní mluvčí Eva Kropáčová.

Další omezení dopravy budou pak následovat během sobotního dne, na trase závodu. Cyklistická část povede z Mostu Legií, přes Janáčkovo nábřeží, Hořejší nábřeží, ulicí Strakonickou, Mezichuchelskou, Radotínskou, Vrážskou, Prvomájovou, Na Betonce a do Středočeského kraje, a zpět. Běžecká část je vedena z Mostu Legií na Masarykovo nábřeží, po náplavce na Rašínovo nábřeží, přes Palackého most do ulice Lidické, pak ulicí Svornosti, Strakonickou a zpět.

Dopravní omezení se dotknou i linek tramvají 9, 17, 22, 23, které budou odkloněny z původních tras v dotčené oblasti. A dále se omezení dotknou autobusových linek 308, 310 a 311, v oblasti Nučic, Rudné, Hořelic a Jinočan. A také autobusových linek, které vedou po ulici Strakonické. Všechna dopravní omezení by měla být ukončena se sobotní půlnocí.