Přežil pětačtyřicátník ošklivou dopravní nehodu?

TRUTNOVSKO – Uzavřená silnice a odklonění dopravy na objízdnou trasu. Důvod? Vážná havárie osobního vozidla. Co se stalo s pětačtyřicetiletým řidičem? Policisté stále ještě vyšetřování neuzavřeli.

Pětačtyřicetiletý řidič jel ve svém osobním voze od Hostinného směrem na Kunčice. Náhle vyjel z vozovky a převrátil se se svým autem na střechu. Silnice musela být na nezbytně dlouhou dobu uzavřena a doprava byla vedena po objízdných trasách. I když se záchranáři dostavili na místo havárie včas, šoféra se jim bohužel nepodařilo zachránit. Ten na místě následkům nehody podlehl. „Veškeré okolnosti i příčina této tragické dopravní nehody jsou předmětem šetření trutnovských dopravních policistů,“ uvádí tisková mluvčí Magdaléna Vlčková.

Policie varuje, aby řidiči usedali za volant pouze v psychické a fyzické kondici. Aby nepodceňovali únavu a věnovali se naplno řízení. Nutné je i uzpůsobit rychlost jízdy aktuálnímu stavu vozovky nebo počasí. Stačí jen malá chvilka nepozornosti a můžete ohrozit nejen život svůj, ale i dalších osob.