I rodiče z něj měli strach! Nakonec ho z domu vykázala policie

Ilustrační foto

ZLÍNSKO – Kvůli agresivnímu chování svého šestadvacetiletého syna kontaktovali rodiče policii již několikrát. Dům v obci u Slavičína obýval společně se svými dvěma staršími bratry, na chod domácnosti ale nikterak nepřispíval, naopak své rodiče nutil, aby mu dávali peníze, které následně propil nebo prohrál na automatech. Opakovaně demoloval zařízení bytu, rodiče vulgárně napadal a vyhrožoval jim násilím. Tentokrát ale jeho chování překročilo všechny meze.

Nekončící problémy se synem se rodina rozhodla vyřešit soudním vystěhováním. „Jakmile došla synovi výzva k vystěhování, opět se rozlítil, házel doma různými předměty, svým rodičům vyhrožoval za pomoci vulgárních výrazů fyzickým napadením, rozkopl několikery dveře uvnitř domu,“ popsala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Dvaasedmdesátiletý otec proto opět zavolal na tísňovou linku s žádostí o pomoc. Syn ale před příjezdem policie dům opustil. „Policisté přesto přistoupili k radikálnímu opatření a mladého muže vykázali na dobu deseti dnů z domu, přilehlého pozemku a okolí,“ uvedla Kozumplíková.

Tím ale pro mladíka situace nekončí. „Kriminalisté navíc prověřují, zda se mladý muž vůči svým rodičům nedopustil trestného činu týrání osoby žijící ve společném obydlí,“ dodala Kozumplíková.