Pátrání po ženě z Otrokovic je u konce. Máme podrobnosti!

Ilustrační foto

ZLÍNSKÝ KRAJ – Pátrání po šestadvacetileté ženě z Otrokovic je u konce. Její rodina a blízcí ji pohřešovali od úterního večera, kdy o ní měli poslední zprávy. Od té doby se žena neozývala a měla vypnutý telefon. Obavy vzbudil nález prázdného automobilu, který ponechala zaparkovaný nedaleko Žlutavy. „Vzhledem k tomu, že nechala automobil, kde ho nechala, vyvstalo podezření, že se něco mohlo stát v terénu, který tam je. Proto probíhala pátrací akce v okolí obcí Žlutava, Halenkovice a Kostelany,“ sdělil policejní mluvčí Petr Jaroš.

Pátrací skupiny ihned vyrazily do terénu. „Do akce bylo zapojeno několik desítek policistů, hasičů, včetně jízdní policie, psovodů a vrtulníku,“ upřesnil Jaroš. Do hledání se pustily i stovky lidí na sociálních sítích.

Policie prověřovala i možnost, že její zmizení má mnohem prostší vysvětlení. „Pátrali jsme i tím směrem, že by se v místě nemusela vůbec nacházet, což se nakonec potvrdilo. Vypátrali jsme ji v Kroměříži u kamaráda,“ oznámil Jaroš.

Rodina i zapojené složky si mohli včera před osmou večer konečně vydechnout. Mladá žena byla nalezena zcela v pořádku. „Nic se jí nestalo. Prostě se jen neozývala a měla vypnutý telefon,“ uzavřel Jaroš.