Agresivní děti zmlátily chlapce na hřišti

Ilustrační foto: pixabay.com

PŘEROV – Přerovská policie hledá asi jedenáctileté útočníky, kteří zmlátili na dětském hřišti desetiletého chlapce. Napadený kluk skončil v nemocnici. Celému konfliktu přihlížely i další děti, kteří si u domu na Jižní čtvrti III/6 v Přerově v pondělí po páté odpoledne hrály.

Nejprve byla na místo incidentu přivolaná hlídka městské policie. „Strážníci zjistili, že chlapec dostal od útočníků několik ran pěstí do obličeje. Po vyhodnocení situace strážníci přivolali napadenému chlapci sanitku, a přivolali hlídku republikových policistů. Prohledáním okolí se nepodařilo možné pachatele útoku dohledat,“ uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Proto se policie obrací na občany, kteří se v době konfliktu zdržovali v blízkém okolí nebo v uvedené době potkali vícečetnou skupinku dětí a mohli by poskytnout jakékoliv informace, které by vedly k ustanovení nezletilých pachatelů napadení, aby kontaktovalilinku 158 nebo přímo na služebnu obvodního oddělení Přerov 1 na ulici Č. Drahlovského v Přerově. Uvedené oddělení je možné kontaktovat také telefonicky na čísle 974 778 651.