Poznáte muže na videu? Pomozte policii a volejte 158

Policisté pátrají po mužích na záznamu. Znáte je? Volejte na linku 158.

JIHLAVA – Jihlavští policisté pátrají po dvou mužích, kteří napadli zaměstnance supermarketu na ulici Romana Havelky. Konflikt a následné fyzické napadení pracovníka obchodního domu se odehrálo v pátek 12. července před 18.00 hodinou večer. Pokud muže na videozáznamu poznáte, volejte linku 158. Mohli by totiž poskytnout důležité informace k průběhu a okolnostem napadení.

„Na prodejní ploše vznikl nejprve konflikt mezi třemi muži, jednalo se o dva zákazníky obchodu a jednoho zaměstnance, který přerostl ve fyzické napadení. Poté oba zákazníci z prodejny odešli a na místo byla přivolána policie. Zaměstnanec obchodu utrpěl zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření,“ upřesnila policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Muži, kteří pracovníka napadli, by mohli být podezřelí ze spáchání pokusu přečinu ublížení na zdraví a přečinu výtržnictví. „Žádáme muže na kamerovém záznamu nebo občany, kteří jednoho nebo oba znají nebo mají informace o tom, kde se v současné době nacházejí či pohybují, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158,“ doplnila Kroutilová.