Hádku s manželkou vyřešil krádeží motocyklu!

Zdroj: www.policie.cz

PRAHA VÝCHOD – V brzkých ranních hodinách, po údajné hádce s manželkou, si  třiačtyřicetiletý muž vzal z domova přilbu, a v Letovské ulici v Praze odcizil zaparkovaný motocykl. Ten ho totiž upoutala už při cestě domů. A zřejmě neodolal pokušení projet se na drahém stroji v hodnotě přes dvě stě tisíc! 

Kolem čtvrté hodiny ráno zjistila majitelka motorky nejen to, že je její motocykl v pohybu, ale i blíže určenou lokalitu, kde se pohybuje. Proto se ihned vydala se svým kamarádem po zlodějově stopě. Cestou věc oznámila na linku 158. “Po krátké době byl na polní cestě v polích mezi Větrušicemi a Husincem na Praze – východ nalezen odcizený motocykl v hodnotě přes dvě stě tisíc korun. V blízkém okolí policisté z Obvodního oddělení Odolena Voda dopadli i řidiče, který se následně doznal k celému skutku,” informuje tisková mluvčí policie Eva Hašlová. 

Po zadržení mu policisté ještě téhož dne sdělili podezření ze spáchání přečinu neoprávněné užívání cizí věci, za což mu může být uložen trest odnětí svobody až na dva roky nebo zákaz činnosti. Odcizený motocykl si tak majitelka převzala zpět po několika hodinách, nejen díky práci policie , ale také díky prozíravě instalované GPS.