Zmlátili muže do bezvědomí! Poznáváte je? Pomozte policii zjistit jejich identitu!

Zdroj: Policie ČR

KLADNO – Před půl osmou večer na chodníku před místní hernou  napadla ve čtvrtek 22. srpna 2019 v Kladně v ulici ČSA skupinka násilníků dvaatřicetiletého muže. Na pomoc se mu vydal jeho o dva roky mladší kamarád, proto se útočníci vrhli i na něj.

Srazili ho k zemi, mlátili hlava nehlava, až mu způsobili tržné poranění hlavy a bezvědomí. Když se k místu rvačky dostavili další náhodní svědci, dali se útočníci na útěk a zmizeli směrem do ulice Průchova. Zraněnému muži byla zavolána záchranná služba a byl převezen do Oblastní nemocnice Kladno.

Na základě výslechu svědků a po zhlédnutí městského kamerového systému byli zjištěni podezřelí mladíci. Ti z místa události odjeli na jízdních kolech a zachytila je kamera na náměstí Svobody. Aby se podařilo podezřelé mlátičky vypátrat a dopadnout, přivítali by policisté poznatky od občanů, které by pomohly odhalit jejich totožnosti.

Jakékoliv informace k uvedeným osobám je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno – město, nám. Edvarda Beneše, nebo kontaktovat policisty na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Skutek je prošetřován jako přečin výtržnictví a pachatelům hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.