Do Zlína vtrhnou kejklíři a cirkusoví umělci. Nenechte si ujít kouzelný festival!

Ilustrační foto

ZLÍN – Zlínské náměstí Míru se stane dějištěm oblíbeného pouličního festiválku. Zatímco se po městě budou předvádět artisté, chůdaři, herci, kouzelníci a žongléři, milovníky dobrot jistě okouzlí Kejklířský jarmark. Prodejci si pro vás i letos připravili lahodné občerstvení včetně sezónního burčáku a řemeslníci vám nabídnou své ruční výrobky. Program startuje v pátek 13. září ve tři odpoledne a v sobotu se na neobyčejnou podívanou můžete těšit už od desíti.

Páteční program zahájí profesionální kouzelník Jirka Hadaš se svou Školou kouzel. Divadlo Koráb Brno zas odehraje představení pro děti Kašpárek a drak. Hudební produkci zajistí český písničkář Pokáč a večer pak na něj naváže skupina Rock&Rollers, která vám zahraje oblíbené rokenrolové hity. Těšit se můžete také na kreativní workshopy, malování na obličej, popřípadě jízdu na zapůjčených koloběžkách.

Sobotu otevře kouzelník Šeklin. Na řadu přijdou žongléři, taneční vystoupení i bubenická show Radka Štětkáře. Závěrečné hudební vystoupení bude patřit stylu country a blue grass a na starost si jej vezme skupina Poutníci. Ani v sobotu nepřijdete o zajímavé workshopy, ke kterým se přidá kreativní dílnička a sportovní stanoviště DDM Astra.