Wellness v Táboře nabídne novinku pro „stydlíny“. O co půjde?

Wellness v Táboře (zdroj město Tábor / foto Luboš Dvořák)

TÁBOR – S novinkou přichází od tohoto týdne město Tábor pro návštěvníky wellnes zařízení. Jedná se především o ty, kteří se zde nechtějí odhalovat před ostatními. O jakou novinku, určenou pro stydlivější návštěvníky půjde?

Společnost Tělovýchovná zařízení města Tábora se rozhodla, že zareaguje na velký zájem veřejnosti a od 18. září zavede takzvané „Plavkové středy ve wellness“. Podrobnosti sdělil jednatel společnosti Jan Benda. „Z mnoha stran jsme slyšeli dotazy, zda by bylo možné otevřít wellness i pro návštěvníky, kteří se nechtějí odhalovat. Proto na zkoušku zavádíme takzvaně plavkové středy,“ uvedl jednatel. Plavkové středy budou zatím platit do odvolání a budou otevřeny i pro vyznavače bezplavkového režimu.

Přestože celosvětovým trendem wellness je spíše bezplavková relaxace s využitím prostěradel, županů a osušek, v Táboře bude nově možné si toto prostředí užít i v plavkách. „Podmínkou však budou klasické plavky, u dam jedno nebo dvoudílné a u pánů klasické slipové nebo s nohavičkou. Určitě nebudeme akceptovat bermudy či jiné koupací modely,“ zdůraznil jednatel.

Prioritou společnosti zůstává zajištění hygienického standardu wellness. Proto zůstávají platná všechna pravidla saunování a wellness: podkládání těla v potírnách, sprchování před vstupem do bazénu atd. „Budeme se na vás těšit nejen ve středu. Sportu zdar, v Tělovýchovných zařízeních města Tábora zvláště,“ uzavřel s úsměvem Jan Benda.