Dvoumetrový čahoun jakoby se vypařil. Nikdo si to nedovede vysvětlit. Policie žádá o pomoc!

Zdroj: Policie ČR

RAKOVNICKO – Od pondělí večer 16. 9. 2019 marně čeká muž v obci Milý na Rakovnicku na návrat svého partnera, se kterým společně bydlí. S podezřením, že se mu muselo stát něco nekalého, se svěřil policii. Od doby zmizení se neozval ani nikomu ze známých, příbuzných a spolupracovníků. Jeho zmizení si nikdo nedovede vysvětlit.

Co už kriminalisté vědí

V práci byl hledaný naposledy viděn v neděli dne 15. 9. 2019, kdy v 18 hodin odjel domů. Druhý den ráno odjížděl z bydliště bílou Škoda Octavia III do Rakovníka, kde byl ráno na sedmou objednaný na rehabilitaci v budově bývalé polikliniky, která se nachází asi 100 metrů od místa, kde zaparkoval. Na rehabilitaci však toho dne již nedorazil, ani se neomluvil. Nedorazil ani domů. Jeho vozidlo bylo v pondělí 16. 9. 2019 kolem desáté večer nalezeno uzamčené. V autě byly vidět jeho oba mobilní telefony, které tam ponechal. To jen podpořilo hypotézu, že se mohl skutečně stát obětí trestného činu.

Kdo ho viděl naposledy?

Kriminalisté vyhodnocovali záznamy z kamer kamerového systému města Rakovník. Na nich je patrný ranní příjezd příjezd bílého vozidla na uvedené parkoviště. Těsně za ním se pohybovalo malé, zřejmě třídveřové vozidlo červené barvy. Řidič tohoto vozidla nebo jeho posádka, by mohli být těmi, kteří muže viděli naposledy.

Policie žádá veřejnost o pomoc!

Vzhledem k tomu, že kriminalisté mají důvodnou obavu, že se hledaný muž mohl stát obětí násilného trestného činu, a že jeho zmizení může mít souvislost i s neznámým červeným automobilem, žádají širokou veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném. Jakékoliv informace mohou občané sdělit policistům na bezplatné telefonní lince 158.

Popis pohřešovaného

Poslední den výskytu mohl mít pohřešovaný na sobě šedé kalhoty, modrou kostkovanou košili a tmavé sportovní boty. Na zádech batoh s notebookem. Pětatřicetiletý muž vypadá starší, je vysoký kolem 2 metrů a váží asi 120 kg. Má blonďaté, krátce střižené vlasy a dioptrické brýle.