Poznáte muže na videu? Volejte 158

Pomozte policii ve vyšetřování. Poznáte muže na fotografii? Foto: Policie ČR

JIHLAVSKO – Policisté žádají o spolupráci. Stále prověřují případ zatajení nálezu peněženky, kterou její majitel ztratil u vstupu do jihlavského obchodního domu. Pokud muže, kteří by mohli k případu poskytnout důležité informace, poznáte, volejte 158.

O svoji peněženku přišel její majitel v sobotu 17. srpna kolem půl čtvrté odpoledne ve vstupu do obchodního domu na ulici Romana Havelky v Jihlavě. Ztráty peněženky si nevšiml a odešel. Když se následně vrátil, už ji na místě nenašel. „V peněžence měl uloženou finanční hotovost v české i cizí měně, platební karty a další věci. Majiteli vznikla škoda téměř dvacet tisíc korun,“ upřesnila policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Po přijetí trestního oznámení začali případ prověřovat jihlavští policisté. V rámci šetření mimo jiného zajistili záznamy z kamer.
„Žádáme muže na fotografii nebo občany, kteří jednoho či oba znají nebo mají informace o tom, kde se v současné době nacházejí či pohybují, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158. Uvítáme také jakékoli jiné informace vedoucí k objasnění případu,“ uzavřela Jana Kroutilová.