Tři na jedno. Obrovská přesila a škoda osmnáct tisíc

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Kriminální čin se stal u obchodního centra na Zličíně. Tři muži neodolali pokušení. Policisté mají záznamy jejich počínání, ale stále hledají pachatele.

Sprostá krádež se odehrála v sobotu 27. srpna, u obchodního centra na Praze 5, v Řevnické ulici. Jednačtyřicetiletý cyklista si svůj vymazlený stroj vzal s sebou na nákupy. Před vchodem bicykl umístil do stojanu a řádně jej uzamkl. Pak odešel do centra za nakupováním. Když se muž po nějaké době vrátil ke svému kolu, již tam nebylo. Nahlásil tedy krádež na policejní služebně.

„Policisté prošetřováním tohoto případu zajistili několik záznamů z bezpečnostních kamer. Na nich je zaznamenána trojice mužů, kteří přestřihli jistící prvek u kola, a jeden z mužů na něm odjel neznámo kam,“ uvedl dnes policejní mluvčí Jan Rybanský. Pokud podezřelé muže poznáváte, nebo máte informace o jejich pohybu, kontaktujte prosím linku 158. Případ je prošetřován pro podezření ze spáchání trestného činu krádež. Pachatelům hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

Zdroj: Policie ČR