Žádné strachy: Strašidelný rej pobaví malé i velké

PLZEŇ – Dobrým tipem, jak zpříjemnit dětem první listopadovou neděli, by určitě mohla být akce Strašidelný rej. A i když by to snad z názvu mohlo vypadat, nebude se opravdu čeho bát. Na vaše děti tu čeká jen pohoda a dobrá zábava.

Zábavné odpoledne pro děti Strašidelný rej pořádá Plzeňský kraj. Vaše ratolesti se budou moci těšit na duchy, strašidla, čarodějky a další bytosti. Vystoupí sólisté pěveckého sboru Andílci – Angel Kids a kapela Pískomil se vrací, která se věnuje muzice a zábavě pro dětské publikum.

Bude se soutěžit, tvarovat z balónků s Balonkovou Evičkou a se všemi bytostmi se bude diskotačit. Všichni malí návštěvníci si užijí také tvořivé dílničky, ale i spoustu dalších soutěží. Akce se koná pod záštitou hejtmana Plzeňského kraje Josefa Bernarda. Výtěžek ze vstupného bude opět věnován na dobrou věc, a to Základní škole speciální a Praktické škole Diakonie ČCE Merklín.

Zábavné odpoledne pro vaše děti se koná 3. listopadu 2019 od 15:00 hodin v Parkhotelu Plzeň. Cena vstupenky je 60 Kč a zakoupíte je na zde od 1. října 2019.

Zdroj: plzensky-kraj.cz