Kradla v Letňanech jako straka. Neznáte ji?

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Klidně si strkala kosmetiku do kabelky, a pak odešla bez placení. Poznáváte ženu na záběrech bezpečnostních kamer?

„Policisté z místního oddělení Letňany, pracují od počátku října na objasnění případu krádeže. Ta se odehrála ve Veselské ulici, kde dosud neznámá žena vstoupila do prodejny drogerie, a odcizila třicet pět pleťových krémů a masek na obličej,“ uvedla dnes policejní mluvčí Lucie Drábková. Na záznamu z bezpečnostních kamer v prodejně, které se podařilo policistům zajistit, je zřejmé, že žena během telefonování vkládala zboží nejprve do nákupního košíku, a po chvíli zase do své příruční kabely. Nakonec z prodejny odešla bez zaplacení, a způsobila tak škodu přes deset tisíc korun.

Podezřelá žena má na záběrech tmavé vlasy s odrostlým melírem. Oblečena byla do tmavé bundy a kalhot. Na krku měla světlý šátek, a přes rameno zavěšené dvě tmavé kabely. Pokud ženu na záznamech poznáváte nebo víte, kde by se mohla zdržovat, kontaktuje prosím policisty z místního oddělení Letňany, případně rovnou linku 158. Případ je prošetřován pro podezření ze spáchání přečinu krádež. V případě dopadení, hrozí pachatelce trest odnětí svobody až na dva roky. Zajímavý bude rovněž motiv krádeže. Zda žena pracuje v kosmetickém salonu a potřebuje zakrýt manko? Nebo snad má tolik krémů pro osobní potřebu?