Policie žádá o pomoc při hledání pachatelů loupeže klenotnictví. Odnesli si zboží za miliony

zdroj: FB Události Brno

BRNO – V pondělí krátce po čtvrté hodině ranní došlo k vloupání do klenotnictví v Rašínově ulici v centru Brna. Čtyři maskovaní muži tam odcizili zboží v hodnotě několik milionů korun.

Dosud neznámí pachatelé s pomocí osobního auta vytrhli mříž a po rozbití skleněných vchodových dveří vnikli do prodejny. Kriminalisté od ranních hodin pracují na místě činu, zajišťují stopy a vyhodnocují také dostupné kamerové záznamy. Z dosavadního prověřování vyplývá, že krádež proběhla během dvou minut. První policejní hlídka byla na místě za 3 minuty a 20 sekund od první informace o události. V souvislosti s případem policisté pátrají po tmavém Audi A6, které se pohybovalo na místě činu. Kriminalisté potřebují identifikovat toto vozidlo ze záběrů kamer. Pokud jste uvedené vozidlo kolem  pondělní čtvrté hodiny ranní viděli, obraťte se na policisty prostřednictvím linky 158. Děkujeme za spolupráci,“ požádal mluvčí policie Pavel Šváb.

zdroj: FB MP Brno

Vloupání do klenotnictví v centru Brna

Prosíme, pomozte při naléhavém pátrání. Čtyři maskovaní muži jsou podezřelí, že se dnes po čtvrté hodině ráno vloupali do klenotnictví v centru Brna. A to tak, že pomocí automobilu vytrhli mříže a údajně odcizili zboží za několik milionů korun. Kriminalisté ze státní policie potřebují identifikovat toto vozidlo z našich záběrů. Pokud máte informace, které by mohly pomoci při vyšetřování, volejte, prosím, linku 158. Za sdílení děkujeme.

Zveřejnil(a) Městská policie Brno, oficiální stránka dne Pondělí 21. října 2019