Užijte si kouzlo podzimu s celou rodinou. Přijďte na zlínské Dýňobraní

ZLÍN – Zlínské Dýňobraní zve všechny malé i velké, kteří si chtějí naplno užít kouzlo podzimu. Na tradiční rodinné akci s nádechem Halloweenu budete moct předvést svého tvořivého ducha při dlabání dýní, zapojit se do kreativního tvoření, splnit zapeklité úkoly na připravené stezce i ochutnat něco dobrého. Přijďte do parku Komenského už tuto sobotu 26. října mezi druhou a šestou odpoledne.

Ani letos nesmí chybět výtvarné dílničky, které si pro vás připravila Moje dílna, Ateliér Radost a tvořivá dílna Ruce v akci. Pokud věříte svým kreativním dovednostem, zapojte se do soutěže v dlabání dýní. Neposedné návštěvníky jistě zabaví kolotoč na ruční pohon, skákací hrad, lukostřelba nebo bludiště. Nebude chybět ani stezka s podzimními úkoly, strašidelné malování na obličej a další aktivity, které vás překvapí a nadchnou.

Děti se opět mohou těšit na klauna Brdíka, který si pro tuto příležitost přichystal speciální představení. Celým programem vás pak proveden Pavel Vacek z Městského divadla Zlín. U Klubu 204 vyroste mini jarmark, kde budete moct ochutnat dýňové speciality.

Akci připravil spolek Inspirace Zlín v rámci projektu Živý Zlín. Jako vstupné si přineste jablíčko do jablečné spirály, která je rok od roku větší. Zvláště vítané jsou děti ve strašidelných kostýmech. V případě deště se program částečně přesune do Klubu 204.

Foto zdroj: Milan Mikšík, Inspirace Zlín z. s.
Foto zdroj: Milan Mikšík, Inspirace Zlín z. s.
Foto zdroj: Milan Mikšík, Inspirace Zlín z. s.
Foto zdroj: Milan Mikšík, Inspirace Zlín z. s.