Zákoutí vztahu muže a ženy odkrývá divadelní komedie Moje hra

J. HRADEC – Jaké to je, když zesnulý spisovatel dostane šanci promluvit si s poslední ženou? Co všechno si nestihli říct? Přijďte se podívat, co způsobí jedno splněné přání vyhlášeného bonvivána, odkrývající zákoutí vztahu muže a ženy.  V hlavní roli charismatického Mistra Jankulovského zazáří jedna z největších hvězd českého herectví Jiří Bartoška.

Slavný spisovatel Josef Jankulovski opustil tento svět nečekaně a s poměrně starosvětským přáním: chtěl po své partnerce, aby uspořádala soukromou smuteční slavnost na jeho počest. V obývacím pokoji se proto u vystaveného Mistra schází šest žen různého věku, postavení i světonázoru, z nichž každá sehrála v životě vyhlášeného bonvivána osudovou roli… Magie divadla umožní Jankulovskému už z „druhého břehu“ mluvit s jeho poslední ženou. Na rozdíl od nás obyčejných smrtelníků tedy oba mají vzácnou možnost říci si spoustu věcí, na které v každodenním shonu nemáme čas a u kterých zpětně litujeme, že jsme je nestihli vyslovit.

Režie se ujal Jan Kačer, jehož žena, vynikající herečka Nina Divíšková, hraje matku Jiřího Bartošky. Andělská komedie Moje hra je komedií o životě, který právě protekl hlavnímu hrdinovi mezi prsty, a vy jí najdete v KD Střelnice v Jindřichově Hradci 26. 10.