Venčení psů na Tachovsku mělo dohru v nemocnici!

Ilustrační fotografie, zdroj: pixabay.com

TACHOVSKO – Nevinné venčení psů v malé lesy obklopené obci Lomničce, která se nachází nedaleko Stříbra, se proměnilo v nečekané drama, když se tam ve stejnou chvíli náhodně setkaly dva páry.

Starší z nich venčil na vodítku dva větší křížence, mladší měl uvázaného kříženého psa menšího vzrůstu. I přes tato opatření náhle došlo k napadení a pokousání menšího psa jedním z větších psů. Po tomto nečekaném incidentu jednačtyřicetiletý muž, majitel menšího křížence, slovně a fyzicky zaútočil na sedmdesátiletého seniora.

Ten v reakci na uvedenou situaci neotálel, pohotově vytáhl pepřový sprej, který měl připravený u sebe a nemilosrdně ho použil proti nebohému útočníkovi. Tady už šla všechna sranda stranou a mladší z dvojice okamžitě přivolala na místo policii, kterou po chvíli následovala i záchranná služba. Ta si mladšího z mužů hned převzala do své péče. „Stříbrští policisté případ kvalifikovali jako přestupek proti občanskému soužití, a i nadále se jím zabývají,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.