Garáž na táborském předměstí se stala terčem zloděje

ilustrační foto (zdroj pixabay.com)

TÁBOR – Majitele jedné z garáží na táborském předměstí čekalo ve středu ráno nemilé překvapení. Zjistil totiž, že se mu někdo vloupal do garáže a odcizil, co se dalo. Táborští policisté dnes zveřejnili informace k případu a zároveň žádají veřejnost o jakékoliv poznatky v souvislosti s ním.

Ke krádeži došlo podle policie v době od druhé hodiny odpolední úterý dne 22. října do ranních hodin následující středy dne 23. října 2019 v prostoru mezi železniční tratí a ulicí Boženy Němcové na Ústeckém předměstí v Táboře.

Jak nám sdělil policejní mluvčí Miroslav Doubek, pachatel zde vnikl do jedné z garáží. „Odcizil moped značky Jawa 210 Babetta zelené barvy, výrobního čísla 221701, dále integrální přilbu značky Cox, PC sestavu s monitorem značky HP, dva spací pytle značky Alpine Pro, dvě sady gola klíčů značky Tona a mazací a čistící spreje značky W5,“ upřesnil. Majiteli způsobil škodu ve výši bezmála 20 000 korun.

Případ šetří policisté táborského obvodního oddělení a žádají veřejnost o pomoc. „Jakékoliv poznatky k výskytu podezřelé osoby či osob na místě činu, stejně jako k výskytu či podezřelé nabídce prodeje odcizených věcí, sdělte prosím policistům na jejich služebně v Divadelní ulici či telefonní lince 974 238 700,“ uvedl Doubek.