Výstava obrazů – odneste si domů dobrou náladu!

PRACHATICE – Prevencí před podzimním nachlazením je dostatek vitamínu C, ale i D, tj. „Dobré nálady“. I proto doporučujeme navštívit optimistickou výstavu obrazů výtvarnice Hany Krčmové.

Uvidíte třicet olejomaleb krajiny převážně jižních Čech, k nimž má autorka životní vazby, zastoupeny ale budou i vzpomínky na „mořskou“ dovolenou. Výstava je prodejní a ceny více než přátelské, takže ve skoro předvánočním čase to může být dobrý tip na „kulturní“ dárek, kterým zároveň můžete podpořit tvoření dětí z výtvarného kroužku Základní školy Vodňanská, Prachatice. „Nezříkejte se barev, barvy vnášejí do života světlo, radost a optimismus, dodávají energii, mohou i uklidnit a uvolnit… Kouzlit se s nimi musí ale opatrně,“ říká výtvarnice a návrhářka Hana Krčmová.

Nechte vstoupit fantazii, radost a barvy do svého života. Dodejte mu švih, zvyšte jeho lesk… Pozitivní výstava výtvarnice Hany Krčmové Zelená modrá – dóóst dobrá!  na vás čeká po celý listopad v Zimní zahradě MěÚ v Prachaticích. Na vernisáž 1. 11. 2019 v 16 hod. nezapomeňte vzít i své děti, čeká je drobný dárek.