Rekonstruovaný bazén v Táboře se dočkal hodnocení. Zapojit se můžete i vy

Plavecký bazén v Táboře (zdroj FB TZMT)

TÁBOR – Na konci srpna letošního roku se uskutečnila kolaudace rekonstruovaného plaveckého bazénu v Táboře, který byl 1. února 2019 uveden do zkušebního provozu. První etapa rekonstrukce přinesla mnoho nového: dětský vodní svět, wellness, šatny, vstupní halu, nové technologie a další. Nyní přišel čas na hodnocení. A protože město se snaží vyjít vstříc hlavně návštěvníkům bazénu, připravilo si pro ně anketu.

Po stránce provozní městská společnost Tělovýchovná zařízení města Tábora hodnotí období zkušebního provozu kladně. Proč? Plavecké bazény jsou technologicky náročné stavby. Mezi odborníky se říká, že pokud otevřete bazén, a nemusíte v rámci zkušebního provozu přerušit a bazén zavřít, je to úspěch.

Pro Tělovýchovná zařízení města Tábora bylo nemyslitelné omezovat provoz a díky kolegům a dodavatelské společnosti se to i podařilo. „Jistě by si všichni přáli, aby se pokračovalo s druhou a třetí etapou, které by měly přinést kromě opravy pětadvacetimetrového bazénu i zábavní část pro větší děti a dospělé,“ říká tiskový mluvčí města Tábor Luboš Dvořák. Firma Tělovýchovná zařízení města Tábora tak prý uvidí, jaké budou možnosti vedení města pokračovat v dalším rozvoji.

Vzhledem k tomu, že od 15. září je pravomocně zkolaudováno, Tělovýchovná zařízení města Tábora se ptají návštěvníků, co jim v nabídce současného plaveckého bazénu chybí a co by se mohlo zlepšit. „Formou ankety chce získat co nejvíce konstruktivní zpětné vazby,“ sdělil Luboš Dvořák. Hlasovat lze do 30. listopadu 2019, anketu najdete zde.

Druhou možností je využít kupon v listopadovém vydání Novin táborské radnice s názvem „Poraďte nám“, který stačí vyplnit a vhodit do některých z pěti sběrných boxů rozmístěných od 1. do 30. listopadu 2019 po městě (umístění boxů je na druhé straně kuponu „Poraďte nám“). Záměrně není anketa (dotazník) mířena na další rozvoj zařízení, neboť Tělovýchovná zařízení města Tábora chce vědět, co je největší téma na současném stavu.

Vyplněné kupony můžete odnést na tato sběrná místa: Plavecký stadion, Kvapilova 2500, 390 03 Tábor v rámci otvíracích hodin; Zimní stadion, Václava Soumara 2300, Tábor (v recepci); Infocentrum města Tábora, Žižkovo náměstí 2; Budova Tabačky, Husovo náměstí 2938, Tábor a Kontaktní centrum pro seniory, Farského 887, Tábor.