Pomozte dopadnout zloděje, který se zbraní v ruce přepadl obsluhu benzínky

Bude asi těžké poznat ze záběrů muže, který se zbraní v ruce přepadl benzínku v Třebíči, ale kdyby přece, volejte 158 a pomozte policii ve vyšetřování. Foto: Policie ČR

TŘEBÍČ – Třebíčští kriminalisté pátrají po pachateli, který v Třebíči v pátek 15. listopadu v noci přepadl čerpací stanici. Žádají možné svědky, aby s vyšetřováním případu pomohli. Pokud máte jakékoliv informace, volejte tísňovou linku 158.

„Ke spáchání loupeže došlo dnes, v pátek 15. listopadu. Před třetí hodinou ráno přišel na čerpací stanici na ulici Velkomeziříčská pachatel a se zbraní v ruce požadoval po obsluze vydání finanční hotovosti. S částkou několika tisíc korun poté z místa utekl,“ informovala policejní mluvčí Jana Kroutilová s tím, že naštěstí pachatel nikoho nezranil.

Závažný případ prověřují třebíčští kriminalisté. Ohledali místo činu, zajistili stopy a po pachateli intenzivně pátrají. „Pokud občané pachatele na kamerovém záznamu poznají, nebo by mohli poskytnout důležité informace k jeho vypátrání, aby se obrátili na tísňovou linku 158. Uvítáme také jakékoli jiné informace směřující k objasnění případu,“ sdělila Jana Kroutilová.

Za spáchaný zvlášť závažný zločin loupeže může jít pachatel až na 10 let za mřížemi.