Řidička v tom byla nevinně: Žena (75) skončila v Domažlické nemocnici!

Zdroj: Policie ČR

DOMAŽLICKO – Na nezodpovědné chování pětašedesátiletého řidiče osobního auta Škoda Fabia bohužel doplatila třicetiletá řidička a její pětasedmdesátiletá spolujezdkyně, které se dostaly do nepříznivé situace, kterou nezpůsobily a nemohly jí nijak zabránit.

Událost se seběhla včera krátce před sedmou hodinou ráno na trase mezi obcemi Horšovský Týn a Březí. Od Horšovského Týna přijížděl za volantem Fabie zmiňovaný muž. Ten si bohužel nenechal dostatečnou bezpečností vzdálenost za Kodiaqem, což především v tomto počasí nevěstilo nic dobrého. A bohužel stalo se!

Ve chvíli, kdy řidička před ním musela zastavit, aby reagovala na dopravní situaci před sebou, zezadu do ní svým autem nešetrně narazil. „Následkem nehody musela být pětasedmdesátiletá žena z místa transportována s lehkým zraněním k ošetření do Domažlické nemocnice. Požití alkoholu u obou řidičů policisté vyloučili dechovými zkouškami. Na Fabii vznikla škoda 50 tisíc a na Kodiaqu 80 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté v Domažlicích,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Zdroj: Policie ČR