Šumavské ski areály zdraví lyžaře i snowboardisty a těší se na vás!

ilustrační fotografie, zdroj: pixabay.com

PLZEŇSKÝ KRAJ – Milovníci bílých svahů ale i dlouhých stop už netrpělivě vyhlížejí sněhovou situaci na svých oblíbených horách, aby konečně opět mohli zažívat ten báječný osvobozující pocit, který jim zimní bílé sporty umožňují.

V posledních dnech se zdálo, že počasí se k tomuto ideálnímu stavu začíná sympaticky přibližovat. Teploty klesaly pod bod mrazu, začal se objevovat i sníh. Bohužel, zatím to lačné očekávání lyžařů a snowboardistů nenaplnilo a ti budou muset ještě asi chvilku počkat. Jak dlouho to bude, je ovšem zřejmě ve hvězdách.

Počasí je vrtkavé a s jistotou se nedá předpovídat na více než několik dní dopředu. Modely meteorologických předpovědí často dostávají na frak, protože ke změnám počasí dochází ze dne na den. Nezbývá tedy doufat, že nastávající sezona nebude na sníh skoupá, nastane zima, jak má být a očekávání všech těch, kteří si to na horách chtějí patřičně užít, se naplní.

Všechny šumavské ski areály se samozřejmě na novou zimní sezonu intenzivně připravují a všichni jako jedním hlasem by mohly potvrdit to, co hlásí i Areál Ski Kvilda: „Zdravíme všechny lyžaře, dokončujeme poslední přípravy a těšíme se na Vás!“ Zatím předpověď na několik dní nepřináší povzbuzující zprávy, ale počasí je nevyzpytatelné a tak může příjemně překvapit.

Co už ale můžete dnes je přihlásit se na výuku lyžování a snowboarding. SKI areál Kašperky láká své potenciální žáky: „Těšíme se na všechny zájemce, které baví lyžování a snowboarding jako nás! Výuka lyžování a snowboardingu na škole Yellow Point probíhá privátně nebo skupinově. Záleží na Vás, která varianta je Vám bližší..

PRIVÁTNÍ VÝUKA:

  • 1–4 osoby na instruktora
  • individuální přístup
  • efektivní způsob výuky
  • zlepšení Vaší techniky
  • počet hodin denně dle přání klienta

REZERVACE VÝUKY:

On-line rezervace zde.

email: kasperky@ypoint.cz

telefon: +420 720 118 557

OTEVÍRACÍ DOBA:

Každý den: 9.00–17.00

Ve dnech večerního lyžování: 17.30–21.00

KDE NÁS NAJDETE:

V půjčovně lyží na parkovišti!

Své obdobné služby nabízí třeba i lyžařský areál Nad nádražím – Belveder    nebo například lyžařské středisko Ski&Bike Špičák