Zjistěte, co se děje o Vánocích v Pohádkové kovárně

SELIBOV – Jestlipak víte, jaký stromeček si zdobí čerti, co mají hastrmani na stole při štědrovečerní večeři a jak se slavily Vánoce třeba v minulém století? Nevíte? V tom případě musíte navštívit pohádkový svět Vánoc se spoustou ozdobených živých stromečků v Pohádkové kovárně!

Přijďte se podívat na ozdoby z různých přírodních materiálů, betlémy i andělské scenérie. Poznejte české vánoční zvyky a tradice, v tvořivé dílničce si společně s dětmi vyrobte hezké vánoční dekorace a dárečky pro své blízké. Na dospělé čeká ochutnávka pekelně dobrého svařáčku, na malé návštěvníky dětský punč. Jak se na Vánoce připravují hastrmánci, čerti a ostatní pohádkové bytosti? Myslíte, že také uklízejí světničky? A kdo jim peče cukroví? Že by medvědice Máša? Uvidíte!

Vydejte se o předvánočních víkendech za zážitky do Pohádkové kovárny v Selibově u Písku. V neděli 22. prosince tu dokonce najdete Živý betlém – biblický příběh o narození Spasitele. Odnesete si domů neobyčejný zážitek, vánoční náladu i pravé Betlémské světlo.