Hledáte místo, kde můžete skloubit profesní a rodinný život?

PRAHA – V klidné části Prahy 5 stojí vila, ve které se nachází komunitní a rodinné centrum MAM prostor. To poskytuje svým návštěvníkům široké spektrum služeb a aktivit pro celou rodinu.

Pořádají zde kroužky pro děti už od 5 měsíců do 15 let. Velká část aktivit je díky dotacím z EU a Městské části Praha 5 pro děti zdarma nebo za symbolické vstupné. Spolek MAM prostor také provozuje mini školku pro děti ve věku 1-4 roky.

Pro rodiče organizují semináře, které se zabývají širokým spektrem témat od zdravé výživy, duševního rozvoje až po praktické rady, jak uspět nebo vylepšit svoji pozici v zaměstnání nebo jak skloubit pracovní a rodinný život.

Najdete zde i sdílenou kancelář, nebo si můžete pronajmout zasedací místnost či pracovní místo, ve kterém budete mít na svou práci klid. ,,Pomáháme matkám s profesním návratem do života po mateřské dovolené. Celkově nám totiž záleží na zlepšení sociálního postavení ženy/matky v dnešní společnosti,“ říká  Kateřina Reichertová, předsedkyně spolku.

Díky spolupráci s networkingovou a vzdělávací platformou M.arter mohou poskytovat další zajímavé workshopy svým klientům, protože právě jejich aktivity zapadají do konceptu MAM prostor podpory rodičů při návratu do pracovního procesu.

Velkou výhodou je vzájemná spolupráce, propagace a podpora činností MAM prostor a M.arter.  Akce se tak mohou dostat k širokému spektru lidí a díky tomu se i vy můžete na rodičovské vzdělávat, získávat na workshopech nové znalosti a potkávat stejně naladěné maminky (tatínky).