Kriminalisté vyšetřují násilný trestný čin. Hledají muže z identikitu

Nepoznáváte muže z identikitu? (zdroj Policie ČR)

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Kriminalisté z krajské metropole v souvislosti s vyšetřováním násilného trestného činu pátrají po muži, jehož identikit se jim podařilo sestavit. Žádají širokou veřejnost o případné informace o tomto muži.

K činu došlo v přesně nezjištěné době mezi 20. a 22. červencem tohoto roku na koupališti „Na Hlíně“ v Suchém Vrbném. Kriminalistům se v těchto dnech podařilo na základě zjištěných informací sestavit identikit muže a žádají veřejnost o pomoc.

„Jedná se o muže bílé pleti, ve věku zhruba 25 až 30 let, vysoký je 175 až 180 centimetrů. Má krátké, rovné, světle hnědé vlasy ostříhané na ježka a výrazně světle modré oči. Má hubenou, šlachovitou postavu a svalnaté paže. Hovoří česky,“ popsala policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová.

V případě, že muže na obrázku poznáváte, obraťte se na českobudějovické kriminalisty, a to na telefonním čísle 974 226 388 nebo přímo na lince 158. „Přihlásit se samozřejmě může i samotný muž, který by svým vysvětlením mohl kriminalistům pomoci tento případ objasnit,“ dodala policejní mluvčí.