Oříšek zazpívá na benefičním koncertu

Pěvecký sbor Oříšek zve na předvánoční benefiční koncert. Foto ilustrační

HAVLÍČKŮV BROD – Pěvecký soubor Oříšek při havlíčkobrodské Základní škole V Sadech vás potěší na benefičním koncertu pro dětské oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod. Přijďte se svátečně naladit v pátek 13. prosince do sálu Staré radnice v Havlíčkově Brodě. Koncert začíná v 19.00 hodin.

„Za výtěžek z loňského koncertu jsme nadělili vánoční dárek maminkám kojenců, které přijdou na ošetření do nemocnice. Dostaly kojící koutek vybavený pohodlným křeslem, přebalovacím pultem a hracím koutkem pro děti,“ připomněla primářka dětského oddělení Magdalena Chvílová Weberová.

Pěvecký sbor Oříšek při Základní škole V Sadech má žánrově široký repertoár, a tak i letos uslyšíme nejen vánoční písně, ale i písničky lidové nebo také ty od známých českých hudebních uskupení, jako je Čechomor nebo Spirituál kvintet. V loňském roce vystupoval sbor před zcela zaplněným sálem a za své předvánoční vystoupení sklidil obrovský aplaus. „Nenechte si proto letos utéct tento jedinečný zážitek, zastavte se s námi v tomto adventním čase a užijme si společně chvíle radosti a pohody. Náš brodský Oříšek je totiž jak ten od Popelky….,“ zve s úsměvem mluvčí havlíčkobrodské nemocnice Petra Černo.