Žena nezvládla parkovací manévr a při couvání srazila chodkyni. Viděli jste tuto nehodu?

LIBEREC – Policie hledá svědky nehody, která se stala na parkovišti u OC Forum. Neznámý muž zde pomohl zraněné ženě, avšak ještě před příjezdem policistů odjel.

V pondělí 11. listopadu v 16:23 hodin, zajížděla na parkovací místo parkoviště v OC Fórum v Liberci v ulici Blažkova žena se svou Škodou Octavií. Naproti přejezdu přes ulici Blažkova zřejmě neodhadla dostatečný prostor pro zajetí na vyznačené parkovací místo a byla nucena s vozidlem couvnout. Při couvání však srazila chodkyni, která přecházela přes silnici kolem parkovacích míst. Chodkyně utrpěla lehká zranění, se kterými byla následně převezena do nemocničního zařízení k ošetření.

Na místě zasahoval jeden z řidičů, který troubením řidičku Octavie upozornil na sražení chodkyně a posléze pomohl sražené ženě. Ještě před příjezdem policistů však z místa nehody odjel.

„V této souvislosti žádáme nejen případné svědky této dopravní nehody, ale především onoho řidiče s blíže neustanoveným vozidlem, který poskytl sražené ženě pomoc, aby se policistům ozvali na linku 158, na telefonní číslo 974 466 256 nebo přímo na služebně Dopravního inspektorátu v Liberci,“ uvedl policejní tiskový mluvčí Vojtěch Robovský a dodal: „Veškeré informace od svědků dopravní nehody mohou policistům výrazným způsobem dopomoci k objasnění příčin a okolností nehodového děje.“

Ilustrační foto