Brutální napadení před klubem na Vinohradech! Policie stále hledá svědky i pachatele

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Napadený muž po zbabělém úderu upadl na zem a zůstal bezvládně ležet. Pachatele i přihlížející zachytila kamera před klubem. Policie stále pátrá po svědcích i pachateli.

„V souvislosti s incidentem, který se odehrál v sobotu dvanáctého října nedlouho před půlnocí u hudebního klubu ve Francouzské ulici v Praze 2, pátrají policisté z místního oddělení Vinohrady po muži, který nečekaně zezadu napadl poškozeného úderem pěstí do obličeje. Napadený po úderu spadl na zem a zůstal nehybně ležet. Následně byl se zraněním převezen do nemocnice k ošetření,“ uvedl dnes k dramatické události policejní mluvčí Jan Rybanský. Vlastnímu napadení předcházel jakýsi konflikt mezi skupinou osob.

Tento mumraj zachytila kamera umístěná na budově, stejně jako napadení neznámým mužem. Kamera zachytila i hloučky přihlížejících osob, které by mohly k celé události podat důležité informace. Policie tedy žádá všechny svědky, aby se přihlásili na linku 158 nebo přímo na policejní služebnu na Vinohradech. Svědectví je důležité pro objasnění případu, i ztotožnění útočníka, který se pravděpodobně sám nepřihlásí. Případ je prošetřován pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví. Pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.